UČITELJI UČITELJEM

Izmenjave dobrih praks in odličnih idej.

vabilo

Prednovoletni »ČEZ PLANKE«

1. 12. 2021

Potopisno-pedagoški Erasmusov večer, s katerim smo zaključili potovanje po odhajajočem letu.

BOOK CREATOR IN STOP MOTION

1. 3. 2022                                    Kako naj novo snov predstavim jasno, zanimivo in dinamično? Delavnica za ustvarjanje interaktivnih učnih razlag s pomočjo preprostih spletnih aplikacij.

Spletno orodje CANVA

2. 6. 2022

Kako naj učni list izgleda sanjsko? Delavnica za oblikovanje vizualno privlačnih, k učencu usmerjenih učnih gradiv.

ČUJEČNOST, GOZDNA PEDAGOGIKA IN orodje NEARPOD

17. 11. 2022

Delavnica je bila namenjena predstavitvam strokovnih izpopolnjevanj učiteljic v tujini v preteklem šolskem letu in predstavitvi spletnega orodja Nearpod.

vabilo

ČAJANKA z Eleno Ferrante

19. 1. 2023

Zbrale so se ljubiteljice dobre knjige in skrivnostne italijanske pisateljice Elene Ferrante.

Delavnica AHASLIDES

16. 2. 2023

Orodje omogoča dodajanje anket in kvizov v predstavitve, besednih oblakov, orodij za razmišljanje in še mnogo več.

Delavnica PLICKERS

23. 2. 2023

Plickers omogoča zabaven način utrjevanja in preverjanja znanja z možnostjo takojšnje povratne informacije in analize dosežkov učencev.

O skrbi zase oz. kako se ne izgubiti v tem svetu

23. 2. 2023

Predavanje o skrbi zase in izogibanju stresu na delovnem mestu in v vsakdanjem življenju.

Kuharska delavnica Men' se meša

22. 3. 2023

Namenjena je bila spoznavanju novih jedi, izmenjavi receptov in povezovanju med učitelji.

Delavnica CANVA 2

18. 4. 2023

Ponovitev ter nadaljevalni del delavnice preteklega leta s katero preprosto oblikuješ vizualno privlačne videe, plakate, vabila, predstavitve.

Delavnica FLIPGRID

4. 5. 2023

Flipgrid je spletno orodje, ki spodbuja aktivno in socialno učenje z video posnetki, ki jih ustvarijo učenci.

In ljubezen tudi ...

25. 5. 2023

Drugi roman v okviru letošnjega bralnega kluba za učitelje je bil roman Draga Jančarja In ljubezen tudi.

Sprosti se in zadihaj

29. 6. 2023

Ob zaključku šolskega leta sta sodelavki v povezavi s projektom Zdrava šola za učitelje pripravili enourno dejavnost s tehnikami sproščanja.

Potopis Velike Britanije

16. in 23. 11. 2023

Učitelj Boštjan Gradišar je predstavil svoje vtise s potovanja po Veliki Britaniji ter uporabne nasvete za potovanje po tej veličastni deželi.

Potopis Balkana

14. in 20. 12. 2023

Učitelj Boštjan Gradišar je predstavil pripravil zanimivo potopisne predavanja s potovanja po državah Balkana.

Vključi (v)se v Erasmus+

28. 11. 2023

Koordinatorica projekta Erasmus+ je predstavila, kako poteka delo z učenci tujci na OŠ Šenčur.