Učenci, ki sodelujejo pri šolskem radiu, so v letošnjem šolskem letu sodelovali na natečaju Radia Gorenc: Moja šola – moj kraj. Neja Bertoncelj, Tara Jordan in Lovro Stare iz 8. d so ob mentorstvu učiteljice Ane Marije Rožman pripravili oddajo, ki je potekala v živo na Radiu Gorenc 15. 4. 2023.

Pred tem so v soboto, 1. aprila, sodelovali v jutranjem programu na Radiu Gorenc, kjer so govorili o Planici in smučarskih skokih ter zaključku svetovnega pokala med 30. marcem in 2. aprilom pod Poncami.

V soboto, 15. aprila, so Neja, Tara in Lovro prevzeli vlogo voditeljev jutranjega programa na Radiu Gorenc. V okviru natečaja Moja šola – moj kraj so pripravili zanimivo oddajo o domačem kraju in njegovih kulturnih posebnostih. Manjkalo pa ni niti zgodovinskih podatkov, kulinarike, izjav različnih zanimivih sogovornikov, terenskih anket in na koncu seveda nagradne igre.

Ana Marija Rožman, koordinatorka Erasmus +

ŠOLA ŠENČUR NAPOVEDNIK